Jurajski park miniatur dinozaurów | Gry Dinopark Inwałd

O Parku


Park Ruchomych Dinozaurów Dinozatorland to jedyny w swoim rodzaju park rozrywki dla dzieci – to tutaj na odwiedzających czeka mnóstwo zabawy na każdym kroku wśród modeli dinozaurów wyglądających jak żywe oraz wielu innych atrakcji. Wprawa do naszego parku to niezapomniany czas nie tylko dla tych, którzy uwielbiają dinozaury!

Dinozatorland to rodzinny dinopark i plac zabaw, który czeka na was w miejscowości Zator w Małopolsce, niedaleko Oświęcimia  i Wadowic – zaledwie około 50 kilometrów od Krakowa i nieco ponad 55 kilometrów od Katowic.

Podążamy śladami najlepszych – parki dinozaurów w innych krajach są dla nas wzorem, ale sami oferujemy unikatową rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Dinozatorland to niezwykła sala zabaw, gdzie każdy może miło spędzić swój czas – to u nas czeka park zabaw dla dzieci z ponad 100 różnych modeli dinozaurów, muzeum gromadzące bezcenne eksponaty paleontologiczne, a także warsztaty przybliżające ich uczestnikom przeszłość dawne dzieje naszej Ziemi. To mnóstwo atrakcji na cały dzień dla całej rodziny i wspaniała okazja do rozpoczęcia nowego hobby. Dinozatorland to niezwykłe miejsce – inne sale zabaw nie mogą zaoferować tego, co my!

Nasz park to ogromna sala zabaw i nauki na świeżym powietrzu, gdzie na każdego przybywającego czeka wiele rozrywek. Dinozatorland znajduje się na gęsto zalesionym terenie, przez który wiedzie ścieżka edukacyjna prezentująca dawne życie dinozaurów. Pośród drzew spostrzec można ożywione modele dinozaurów – to łącznie przeszło 100 różnych eksponatów, zarówno tych mniejszych, jak i gigantycznych gadów, które niegdyś siały postrach na Ziemi – to między innymi ogromne roślinożerne zauropody oraz T-Rex, który jest największym hitem naszego parku. Większość eksponatów porusza się i wydaje dźwięki, dlatego przechadzka po naszej ścieżce edukacyjnej sprawi, że poczujesz się tak, jakbyś przeniósł się w przeszłość!

Ścieżka edukacyjna z dinozaurami to jeszcze nie wszystkie atrakcje dla dzieci w Dinozatorland. Przy końcu ścieżki na zainteresowanych czeka Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, w którym prezentujemy kolekcję skamieniałych zwierząt – ważek, ryb, ptaków, również elementy szkieletów dinozaurów oraz jajka. W Muzeum znajduje się także stała ekspozycja, która pokazuje procesy powstawania skał, minerałów i kamieni ozdobnych.

Zapraszamy także do centrum zabaw dla dzieci w naszym parku – to tu odbywają się pouczające lekcje biologii. Nasi pracownicy zaprezentują w formie ciekawego wykładu dawne dzieje Ziemi oraz dinozaurów, które niegdyś ją zamieszkiwały. Organizujemy również zajęcia archeologiczne dla dzieci – to sala zabaw dla dzieci, w której maluchy mogą wcielić się w rolę archeologów i poszukiwać szkieletów dinozaurów. Prowadzimy ponadto Warsztaty Młodego Paleontologa, które polegają na odkrywaniu szkieletów dinozaurów w masie gipsowej z użyciem specjalistycznych narzędzi. U nas nauka styka się z wspaniałą zabawą, dlatego naszymi częstymi gośćmi są również wycieczki szkolne.

Dinozatorland to niezapomniana rozrywka dla dzieci i dorosłych – zapraszamy do odwiedzenia nas w miejscowości Zator!

 

Polecamy