O parku

 

 

Nasz park jest pierwszym w południowej Polsce, tematycznie poświęconym faunie mórz i oceanów.

Można zobaczyć tutaj naturalnej wielkości makiety stworzeń morskich. Park stanowi nie lada gratkę dla pasjonatów tego tematu, gdyż niektóre z okazów mierzą nawet 7 metrów. Wędrować można pośród takich ryb jak: sandacz biały, ryba piła, rekin, ryba miecz, szczupak północny, dorsz atlantycki. Gady morskie reprezentuje żółw skórzasty. Ssaki to: delfin butelkowy, foka szara, mors, lew morski i manat. Postaraliśmy się aby okazy znalazły się w ich naturalnym otoczeniu.

Nasz park to nie tylko edukacja i zabawa. Pod okiem animatorów na "Niezapomnianym placu zabaw" można miło spędzić czas niezależnie od pogody, gdyż jego część jest zadaszona. Każdy kto się zmęczy atrakcjami, może złapać oddech w "tawernie", a na pamiątkę pobytu dokonać zakupu w sklepiku.

Z Parkiem Stworzeń Wodnych sąsiaduje PARK BAJEK

Na zaczarowanych ścieżkach można spotkać np. Kota w Butach, Brzydkie Kaczątko, Królewnę Śnieżkę wraz z siedmioma krasnoludkami, Calineczkę, Czerwonego Kapturka i wiele innych. Zmęczeni natłokiem wrażeń możecie odpocząć i zjeść smaczny posiłek w tutejszej stylowej karczmie - River Park.

 

Zapraszamy!

Polecamy

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.
Rozumiem i akceptuję.