Kilka słów
o naszym
Parku
Zatorland

Kilka słów
o naszym
Parku
Zatorland

Kilka słów
o naszym
Parku
Zatorland

Kilka słów o naszym
Parku Zatorland.

Park rozrywki Zatorland to wyjątkowe miejsce, które pokocha Twoje dziecko! Zróżnicowana lista ponad 60 atrakcji skupionych na 20 hektarach pięknego, zielonego terenu sprawia, że nikt nie będzie się tu nudził. Park podzielony jest na cztery wyjątkowe strefy – Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów i Lunapark. Każda z nich zachęca najmłodszych gości do wspólnej zabawy i odkrywania nowych atrakcji. Dodatkowo na terenie parku znajdują się specjalnie przygotowane strefy gastronomiczne, w których można usiąść i odpocząć wśród zieleni oraz spróbować pysznych potraw.

Park Rozrywki Zatorland, położony w Zatorze, pomiędzy Krakowem a Katowicami, oferuje odwiedzającym najciekawsze atrakcje w okolicy. Tradycyjne karuzele i park rozrywki znajdują się pod ręką w pobliżu takich atrakcji jak bezpieczny park linowy, autobus wodny, zjeżdżalnie, trampoliny i mini gokarty. Każdy mały poszukiwacz przygód do lat 10 przeżyje tu niezapomniane chwile. Fakt, że przeżyje je z rodzicami będzie dodatkową frajdą!

Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów i Lunapark to cztery największe atrakcje parku rozrywki Zatorland.

Park Mitologii to wyjątkowe miejsce poświęcone mitologii greckiej. Tutaj Twoje dziecko będzie mogło spotkać i zobaczyć najważniejsze postacie i stworzenia z greckich opowieści. Dodatkowo na największych odkrywców czekają trzy dostosowane do wieku parki linowe. Twoje dziecko będzie mogło wybrać swój ulubiony tor przeszkód i poczuć fantastyczny dreszczyk emocji związany ze zdobyciem własnej góry Olimp. Park mitologiczny bawi i uczy jednocześnie.

Park Owadów to nic innego jak lekcja biologii przeprowadzona w najciekawszy sposób. Tutaj Twoje dziecko będzie mogło zobaczyć różnorodne owady w skali zbliżonej do ludzkiego ciała, co pozwoli mu na dokładne poznanie budowy ciała owadów, a także głębsze zrozumienie ich funkcji.

Park ruchomych dinozaurów zagwarantuje Twojemu dziecku rozrywkę na najwyższym poziomie. Każdy mały odkrywca marzy o spotkaniu z prehistorycznymi dinozaurami. Te w Zatorlandzie są naprawdę gigantyczne, a największy ruchomy osobnik mierzy 35 metrów przy wysokości pięciu kondygnacji.

Jurajski park rozrywki sprawi, że Twoje dziecko będzie chciało poznać i zobaczyć każdy rodzaj dinozaura, a ich ogromne rozmiary z pewnością zrobią na nim duże wrażenie.

Lunapark – centrum rozrywki dla dzieci – oferuje przejażdżki, kino 5D i kilka ciekawych symulatorów. Tutaj Twoje dziecko wyczerpie swoją energię i przeżyje niezapomniane przygody pod Twoją opieką.

Pozwól swojemu dziecku przeżyć niesamowite przygody w jednym z największych parków rozrywki w Polsce. To miejsce przeniesie go w świat fantastycznej zabawy i rozwinie jego wyobraźnię. Park rozrywki dla dzieci to miejsce, które bawi, uczy i zachęca dzieci do eksperymentowania. Liczne atrakcje nawet dla najmniejszych dzieci są całkowicie bezpieczne i dostosowane do ich potrzeb. Twoje dziecko nie będzie chciało wracać do domu, gdy zobaczy ogrom zabawy, jaki czeka na nie w parku rozrywki Zatorland.

Park rozrywki umożliwia również realizację bonu wakacyjnego. Miejsce to oferuje przeżycia i atrakcje, których Twoje dziecko jeszcze nigdy nie doświadczyło. Do parku pod Krakowem można dostać się specjalnym autobusem lub bezpośrednio samochodem. Zatorland jest otwarty w tygodniu i w weekendy. Wystarczy sprawdzić godziny otwarcia w zakładce Kalendarz Otwarcia i zaplanować wyjątkowy dzień ze swoim maluchem w Zatorlandzie.

To samo dotyczy imprez tematycznych. Rodzinne parki tematyczne oferują szereg ekscytujących wyzwań dla maluchów. Parki tematyczne dla dzieci prześcigają się w wymyślaniu atrakcji dla małych gości, ale to Zatorland zbiera i oferuje to, co najciekawsze dla najmłodszych. Poza tym przez cały czas można być z całą rodziną razem. 

Czytaj dalej
Witaj, tu Zatorland!
Możesz pobrać nasz hymn i słuchać go gdzie tylko chcesz!

Park ruchomych
dinozaurów

Park Ruchomych Dinozaurów to szczególne miejsce na mapie Zatorlandu.

Mali odkrywcy będą mieli okazję spotkać ponad 100 najciekawszych przedstawicieli dinozaurów, które żyły na naszej planecie miliony lat temu. Są one naturalnej wielkości, większość z nich porusza się, ryczy, a nawet reaguje na zwiedzających.

Na miejscu znajduje się również ścieżka przyrodnicza – nauczycielki i pracownicy parku mogą być Waszymi przewodnikami.

Park owadów

Park Owadów w Zatorlandzie to idealne miejsce do odkrywania fascynujących gatunków i rodzin owadów z całego świata. Twoje dziecko będzie miało okazję poznać najbardziej egzotyczne okazy z Azji, Afryki i innych kontynentów. Może obserwować budowę ciała cykad, modliszek, kleszczy i komarów.

W parku znajduje się aż 28 różnych owadów, a każdy z nich jest wielkości człowieka, więc każdy szczegół jest doskonale widoczny. Dostępne są również zajęcia na miejscu – zajęcia dla najmłodszych mogą prowadzić nauczyciele szkolni lub pracownicy parku.

Lunapark

Lunapark w Zatorlandzie to idealne miejsce dla Twojego dziecka na spożytkowanie nadmiaru energii. Znajdują się w nim takie atrakcje jak: kino 5D Extreme, karuzela „Słonie”, karuzele Ferris i łańcuchowa, szalona wieża Drop’n’Twist i wiele innych. W Lunaparku będzie można również odpocząć na wygodnych ławkach lub leżakach oraz skosztować przysmaków w Dinogastronomii.

Park mitologii

W parku mitologicznym w Zatorlandzie znajdują się najbardziej wyjątkowe i epickie postacie i bóstwa mitologii greckiej.

Twoje dziecko zobaczy Zeusa, Parysa, Achillesa lub odwiedzi Minojski Labirynt i doceni olbrzymiego konia trojańskiego. Dzięki wiernym odzwierciedleniom mitycznych postaci, dzieci i rodzice będą mogli przeżyć niesamowite przygody i sprawdzić swoją wiedzę z wczesnych lat życia. To dobra zabawa i nauka w jednym!

Na miejscu znajdują się również trzy parki linowe – bezpieczne i dostosowane do potrzeb dzieci w każdym wieku.

Nasze nagrody i wyróżnienia

Galeria praku dinozaurów

Galeria parku owadów

Galerie parku mitologii

Galerie lunaparku

BILETY ZAKUPIONE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NALEŻY WYMIENIĆ W OPASKOMACIE PARKU NA OPASKĘ, KTÓRA JEST WŁAŚCIWYM BILETEM!


BILET DLA MALUCHA:
Zawartość biletu jest tożsama z zawartością Biletu zakupionego przez rodzica (zawartość zobacz poniżej) oraz możliwość korzystania z urządzeń placów zabaw (huśtawki, trampoliny, zjeżdżalnie itp.), piaskownic „Wykopaliska”, Strefy Aktywnego Odkrywcy, Małpi Gaj (NOWOŚĆ!) oraz Dmuchańca (NOWOŚĆ!)

BILET ULGOWY ORAZ BILET NORMALNY OBEJMUJĄ:
• WSTĘP DO PARKU RUCHOMYCH DINOZAURÓW
• WSTĘP DO PARKU MITOLOGII (REJS TRAMWAJEM WODNYM – 10 ZŁ, WYNAJĘCIE ROWERKA WODNEGO – 15 ZŁ, PŁATNE NA MIEJSCU W PRZYSTANI)
• WSTĘP DO PARKU OWADÓW
• SEANS W KINIE 5D EXTREME
• SEANS W KINIE 3D 360
• ZWIEDZANIE DOMU SZALONEGO NAUKOWCA
• MOŻLIWOŚĆ WIELOKROTNEGO SKORZYSTANIA Z ATRAKCJI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TERENIE CAŁEGO PARKU – KOLEJKI, KARUZELE, TRAMPOLINY, PLACE ZABAW ITP. (Z WYJĄTKIEM URZĄDZEŃ URUCHAMIANYCH ZA POMOCĄ MONET, NP. AUTOMATYCZNE BUJAKI ITP.)

ATRAKCJE Z UWZGLĘDNIENIEM KRYTERIUM WZROSTOWEGO:
• Karuzela “Słoniki” – od 90 cm (Lunapark)
• Wieża Drop’n’twist – od 90 cm (Lunapark)
• Diabelski Młyn – od 90 cm (Lunapark)
• Karuzela “Merry-Go-Round” – od 90 cm (Lunapark)
• Karuzela „Clown” – od 90 cm (Park Owadów)
• Robal Coaster – od 95 cm (Park Owadów)
• Minigokarty – od 95 cm (Park Owadów)
• Karuzela „Strażak” – od 95 cm (Lunapark) NOWOŚĆ!
• Miasteczko Ruchu Drogowego – od 100 cm (Park Owadów)
• Basen z łódkami – od 100 cm (Park Owadów)
• Park Linowy “Zdobywcy Olimpu” – od 100 cm (Park Mitologii)
• Wieża „Zeus Swing Tower” – od 105 cm (Park Mitologii) NOWOŚĆ!
• Autodrom – od 110 cm (Lunapark)
• Dinocoaster – od 110 cm (Lunapark)
• Plac Zabaw „Robaki-rozrabiaki” – od 110 cm (Park Owadów)
• Karuzela “Crazy Raft” – od 130 cm (Lunapark)
• Karuzela “Twist’n’swing” – od 135 cm (Lunapark)

Pozostałe atrakcje na terenie całego parku nie są uwarunkowane wzrostem.
M.in.:
• Małpi Gaj – brak ograniczeń (Lunapark) NOWOŚĆ!
• Strefa Aktywnego Odkrywcy – brak ograniczeń (Lunapark)
• Plac Zabaw (Huśtawki, Trampoliny, Zjeżdżalnia Itp.) – brak ograniczeń (Lunapark)
• Plac zabaw – brak ograniczeń (Park Mitologii)
• Ścianka wspinaczkowa – brak ograniczeń (Park Mitologii oraz Park Owadów)
• Huśtawki – brak ograniczeń (Park Mitologii)
• Plac Zabaw „Ule” – brak ograniczeń (Park Owadów)
• Dmuchaniec – brak ograniczeń (Park Mitologii) NOWOŚĆ!
• ITP.