Kilka słów
o naszym
parku
Zatorland

Kilka słów
o naszym
Parku
Zatorland

Kilka słów
o naszym
Parku
Zatorland

Z myślą o edukacji
przez rozrywkę.

Park Rozrywki Zatorland to wyjątkowe miejsce, które pokocha Twoje dziecko! Różnorodna lista ponad 60 atrakcji zgromadzonych na 20 hektarach pięknego, zielonego terenu sprawia, że nikt nie będzie się tutaj nudził. Park podzielony jest na cztery wyjątkowe strefy – Park Mitologii, Park Owadów, Park Dinozaurów i Lunapark. Każda z nich zachęca do wspólnej zabawy i poznawania nowych atrakcji przez najmłodszych gości. Dodatkowo, na terenie parku dostępne są specjalnie przygotowane strefy gastronomiczne, które pozwolą swobodnie usiąść i odpocząć w otoczeniu zieleni, a także spróbować pysznego jedzenia.

Park Rozrywki Zatorland położony w Zatorze, między Krakowem, a Katowicami, oferuje odwiedzającym najciekawsze atrakcje w okolicy. Tradycyjne karuzele i lunapark dostępny jest na wyciągnięcie ręki w sąsiedztwie takich urozmaiceń, jak bezpieczny park linowy, tramwaj wodny, zjeżdżalnie, trampoliny lub mini gokarty. Każdy mały poszukiwacz przygód do 10. roku życia znajdzie tutaj niezapomniane przeżycia. Doświadczanie ich wraz z rodzicami będzie dla niego dodatkową frajdą!

Parki Mitologii, Park Owadów, Park Ruchomych Dinozaurów i Lunapark to cztery największe atrakcje w parku rozrywki Zatorland.

Park Mitologii to wyjątkowe miejsce poświęcone greckiej mitologii. Twoje dziecko będzie mogło tutaj poznać i zobaczyć najważniejsze postacie i stwory z greckich opowieści. Dodatkowo, dla największych odkrywców czekają aż trzy parki linowe, dostosowane do ich wieku. Twoje dziecko będzie mogło więc wybrać swój ulubiony tor przeszkód i poczuć fantastyczną ekscytację w momencie zdobycia własnej Góry Olimp. Park Mitologii jednocześnie bawi, jak i uczy.

Park Owadów to nic innego, jak lekcja biologii poprowadzona w najciekawszy z możliwych sposobów. Twoje dziecko będzie mogło zobaczyć tutaj różnorodne insekty w skali zbliżonej do ludzkiego ciała, dzięki czemu doskonale pozna budowę i zgłębi funkcjonowanie owadów. 

Z kolei Park Ruchomych Dinozaurów zagwarantuje Twojemu dziecku rozrywkę na najwyższym poziomie. Każdy mały odkrywca marzy o spotkaniu prehistorycznych dinozaurów. Te w Parku Zatorland są naprawdę gigantycznych rozmiarów, a najciekawszy, ruchomy okaz mierzy 35 metrów długości i sięgałby piątego piętra.

Jurajski Park rozrywki sprawi, że Twoja pociecha będzie chciała poznać i zobaczyć każdy gatunek dinozaurów, a ich ogromne gabaryty zrobią na nim niemałe wrażenie.

Lunapark – centrum rozrywki dla dzieci – oferuje karuzele, kino 5D i kilka ciekawych symulatorów. Twoje dziecko rozładuje tutaj energię i doświadczy niezapomnianych przygód pod Twoją opieką.

Pozwól swojemu dziecku przeżyć niesamowitą przygodę w jednym z największych parków rozrywki w Polsce. To miejsce przeniesie go do świata fantastycznej zabawy i rozwinie jego wyobraźnię. Park rozrywki dla dzieci to miejsce, które bawi, uczy i zachęca dzieci do eksperymentów. Liczne atrakcje nawet dla najmłodszych dzieci są w pełni bezpieczne i dostosowane do ich potrzeb. Twoja pociecha nie będzie chciała wracać do domu, gdy zobaczy ogrom zabaw, jaki czeka na niego w parku rozrywki Zatorland.

 

Park rozrywki umożliwia również realizację bonu turystycznego. To miejsce oferuje przeżycia i atrakcje, jakich Twoje dziecko jeszcze nie doświadczyło. Dojazd do parku pod Krakowem możliwy jest specjalnym autobusem albo bezpośrednio autem. Zatorland otwarty jest zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Wystarczy sprawdzić godziny otwarcia w zakładce kalendarz otwarcia, by zaplanować wyjątkowy dzień ze swoją pociechą w Zatorlandzie.

Podobnie jest z wydarzeniami tematycznymi. Rodzinne parki rozrywki oferują wiele ciekawych wyzwań dla najmłodszych. Parki rozrywki dla dzieci prześcigają się w wymyślaniu atrakcji dla małych gości, jednak to Zatorland gromadzi te najciekawsze i najbardziej lubiane przez najmłodszych. Dodatkowo, na miejscu cały czas możesz być Ty i Twoja cała rodzina. W strefie gastronomicznej będziecie mogli usiąść i zrobić sobie przerwę pomiędzy odkrywaniem kolejnych, wyjątkowych zabawa razem ze swoją pociechą. To wyjątkowa szansa na spędzenie wspólnie dnia pełnego przygód, których nie da się tak po prostu opisać słowami. Przeżyjcie chwile, które na długo zostaną w Wasze pamięci. Twoje dziecko będzie chciało powtórzyć taki dzień i z pewnością nie raz z emocjami na twarzy wspomni wizytę w parku rozrywki Zatorland.

Park Zatorland oferuje tani wypad na weekend w Polsce. Ten największy park rozrywki ma również bogatą strefę gastronomiczną i możliwość noclegu. Zator oferuje wygodne domki letniskowe dla całej rodziny. To idealna propozycja dla całej rodziny. Ty odpoczniesz, a Twoje dziecko w tym czasie odkryją nieznane dotąd atrakcje w największym parku rozrywki w Polsce i spożytkują nadmiar energii. Park rozrywki dla małych dzieci oferuje również różnego typu atrakcje tematyczne i wydarzenia. Wystarczy sprawdzić kalendarz eventów w specjalnej zakładce na stronie, by zagwarantować dziecku wyjątkowe atrakcje i przeżycia, których długo nie zapomni. Bilety wstępu do Zatorlandu można kupić również online, bez konieczności stania w kolejce przed wejściem. Dostępne są bilety online jednodniowe lub dwudniowe. W parku edukacyjnym dla dzieci możliwe jest przejście ścieżki edukacyjnej z przeszkolonym pracownikiem parku rozrywki w Zatorze. Twoje dziecko będzie miało niepowtarzalną szansę zgłębić wiedzę z zakresu biologii, jak i mitologii. Przy okazji to świetna propozycja dla najmłodszych odkrywców, którzy chcą na własne oczy zobaczyć największe odkrycia świata. W Parku Rozrywki Zatorland możliwa jest również realizacja bonu turystycznego. Nowy park rozrywki w Polsce oferuje przeżycia i atrakcje, jakich Twoje dziecko jeszcze nie doświadczyło. Dojazd do parku pod Krakowem możliwy jest specjalnym autobusem albo bezpośrednio autem. Zatorland otwarty jest zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Wystarczy sprawdzić godziny otwarcia w zakładce kalendarz otwarcia, by zaplanować wyjątkowy dzień ze swoją pociechą w Zatorlandzie. Największe parki rozrywki w Polsce prześcigają się w wymyślaniu kolejnych atrakcji dla swoich gości. Park rozrywki Zatorland jako pierwszy w Polsce zgromadził wszystkie te urozmaicenie i gwarantuje Twojemu dziecko rozrywkę, jakiej jeszcze nie doświadczyło. Zabierz go do Parku Zatorland i zobacz prawdziwą i szczerą radość na jego twarzy.

Czytaj dalej
Halo, tu Zatorland!
Możecie pobrać nasz hymn i słuchać, gdziekolwiek chcecie

Park ruchomych
dinozaurów

Park Ruchomych Dinozaurów to wyjątkowe miejsce na mapie Parku Zatorlandu.

Mali odkrywcy będą mieli szansę poznać ponad 100 najciekawszych przedstawicieli dinozaurów żyjących miliony lat temu na naszej planecie. Stworzenia są naturalnych rozmiarów, większość z nich rusza się, ryczy, a nawet i wchodzi w interakcję ze zwiedzającymi.

Na miejscu jest możliwość przejścia ścieżki dydaktycznej – mogą ją prowadzić nauczyciele, jak i pracownicy Parku.

Park owadów

Park Owadów w Zatorlandzie to idealne miejsce, by poznać fascynujące rodzaje i gatunki insektów z całego świata. Twoje dziecko będzie mieć okazję poznać te najbardziej egzotyczne z Azji, Afryki i innych kontynentów. Pozna budowę cykad, modliszek, kleszczy czy komarów.

Na terenie parku jest aż 28 różnych owadów, a każdy z nich jest ludzkich rozmiarów, więc doskonale widać każdy detal. Na miejscu jest również możliwość przeprowadzenia lekcji dla najmłodszych – mogą to zrobić szkolni nauczyciele lub pracownicy parku.

Lunapark

Lunapark na terenie Zatorlandu to doskonałe miejsce, by Twoje dziecko spożytkowało nadmiar energii. Czekają tu takie atrakcje jak: kino 5D Extreme, karuzela „Słoniki”, Diabelski Młyn, karuzele wiedeńska i łańcuchowa, szalona wieża Drop’n’Twist, i wiele innych. W Lunaparku będziecie mogli również odpocząć na wygodnych ławkach lub leżakach oraz spróbować przysmaków w Dinogastronomii.

Park mitologii

W Parku Mitologii na terenie Zatorlandu znajdują się najbardziej wyjątkowe i epickie postaci i bóstwa z mitologii greckiej.

Twoje dziecko na własne oczy zobaczy między innymi Zeusa, Parysa, Achillesa czy odwiedzi Labirynt Minotaura i doceni ogrom konia trojańskiego. Dzięki wiernemu odzwierciedleniu mitycznych postaci, dzieci i rodzice będą mogli przeżyć niesamowitą przygodę i sprawdzić swoją wiedzę z pierwszych lat szkoły. To dobra zabawa i nauka w jednym!

Na miejscu dostępne są również aż trzy parki linowe – bezpieczne i dostosowane do potrzeb dzieci w każdym wieku.

Nasze nagrody i wyróżnienia

Galeria Parku Dinozaurów

Galeria Parku Owadów

Galeria Parku Mitologii

Galeria Lunapark

BILETY ZAKUPIONE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NALEŻY WYMIENIĆ W OPASKOMACIE PARKU NA OPASKĘ, KTÓRA JEST WŁAŚCIWYM BILETEM!

BILET DLA MALUCHA:
Zawartość biletu jest tożsama z zawartością Biletu zakupionego przez rodzica oraz możliwość korzystania z urządzeń placu zabaw (huśtawki, kulkolandy, trampoliny, zjeżdżalnie) i Strefy Aktywnego Odkrywcy (Nowość!)

BILET ULGOWY ORAZ BILET NORMALNY OBEJMUJĄ:
• WSTĘP DO PARKU RUCHOMYCH DINOZAURÓW
• WSTĘP DO PARKU MITOLOGII (REJS TRAMWAJEM WODNYM – 10 ZŁ, WYNAJĘCIE ROWERKA WODNEGO – 15ZŁ, PŁATNE NA MIEJSCU W PRZYSTANI)
• WSTĘP DO PARKU OWADÓW
• SEANS W KINIE 5D EXTREME,
• SEANS W KINIE 3D 360,
• ZWIEDZANIE DOMU SZALONEGO NAUKOWCA,
• MOŻLIWOŚĆ WIELOKROTNEGO SKORZYSTANIA Z ATRAKCJI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TERENIE CAŁEGO PARKU – KOLEJKI, KARUZELE, TRAMPOLINY ITP. (Z WYJĄTKIEM URZĄDZEŃ URUCHAMIANYCH ZA POMOCĄ MONET NP. AUTOMATYCZNE BUJAKI ITP.)

ATRAKCJE Z UWZGLĘDNIENIEM KRYTERIUM WZROSTOWEGO DLA BILETU ULGOWEGO:
• Wieża Zeus Swing Tower – od 105 cm (Park Mitologii)
• Robal Coaster – od 95 cm (Park Owadów)
• Karuzela “Słoniki” – od 90 cm (Lunapark)
• Plac Zabaw (Kulkolandy, Huśtawki Itp.) – od 90 cm (Lunapark)
• Mini-pociąg – Od 90 cm (Park Owadów)
• Karuzela “Merry-Go-Round” – od 90 cm (Lunapark)
• Diabelski Młyn – od 90 cm (Lunapark)
• Wieża Drop’n’twist – od 90 cm (Lunapark)
• Strefa Aktywnego Odkrywcy (Nowość!) – Brak ograniczeń (Lunapark)
• Minigokarty – od 95 cm (Park Owadów)
• Miasteczko Ruchu Drogowego – od 100 cm (Park Owadów)
• Basen z łódkami – od 100 cm (Park Owadów)
• Park Linowy “Zdobywcy Olimpu” – od 100 cm (Park Mitologii)
• Plac Zabaw – od 110 cm (Park Owadów)
• Dinocoaster – od 110 cm (Lunapark)
• Autodrom – od 110 cm (Lunapark)
• Karuzela “Twist’n’swing” – od 135 cm (Lunapark)
• Karuzela “Crazy Raft” – od 130 cm (Lunapark)

Pozostałe atrakcje na terenie całego parku nie są uwarunkowane wzrostem lub nie wymagają ograniczeń.